SaatKac.info.tr

SaatKac.info.tr hakkında

SaatKac.info.tr ile:

Ayrıca:

SaatKac.info.tr'in mobil cihazlar için kullanımı oldukça kolaydır. Minimal bant genişliği kullanır, tasarımı küçük ekranlara göre uyarlanmıştır.

Hassas atom saati süresi ile senkronize edilmiştir.

Dünyanın en doğru saat bilgisi kaynağıdır. Görüntülenen zaman 0,02-0,10 saniye hassas olacaktır. Saat hassaslığı internet bağlantı hızı ve bilgisiyarınızın hızına ile ilgilidir.

SaatKac.info.tr tam olarak ne yapar?

Feragatname

SaatKac.info.tr, web üzerindeki en güvenilir kesin saati ve zaman ile ilgili bilgileri kullanıcı dostu tasarımıyla tüm kullanıcılara ulaşmayı hedeflemektedir. Doğru bilgi vermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. SaatKac.info.tr tarafından sağlanan bilgilerin kullanımı kendi sorumluluğunuz altındadır. Nüfus sayıları güncel olmayabilir. Eğer herhangi bir hata bulursanız, lütfen bize ulaşın!

Teşekkürler

SaatKac.info.tr Even Scharning / Netburn Web Solutions tarafından oluşturulmuştur.

Zaman Dilimi Veritabanı

SaatKac.info.tr IANA Zaman Dilimi Veritabanı'nın zaman dilimi bilgisine dayanır. IANA Zaman Dilimi Veritabanı'nın her zaman en son versiyonunu kullanmaya çalısıyoruz. IANA Zaman Dilimi Veritabanı en son zaman dilimi gelişmeleri için güncellenmesini beklerken de kendimiz geçici yamalar yapıyoruz.

SaatKac.info.tr şu anda of the IANA Zaman Dilimi Veritabanı'nın (yamasız) 2019c sürümünü kullanıyor. Son güncelleme: 2019-09-19

Webby Awards nominee
coolhomepages.com
Valid CSS!
 
 
28 Ocak 2020, Salı, hafta 5
Data Privacy Day
Güneş: ↑ 07:50 ↓ 17:56 (10s 5d) Daha fazla bilgi