SaatKac.info.tr

SaatKac.info.tr hakkında

SaatKac.info.tr ile:

Ayrıca:

SaatKac.info.tr'in mobil cihazlar için kullanımı oldukça kolaydır. Minimal bant genişliği kullanır, tasarımı küçük ekranlara göre uyarlanmıştır.

Hassassiyet atom saati süresi ile senkronize edilmiştir.

Dünyanın en doğru saat bilgisi kaynağıdır. Görüntülenen zaman 0,02-0,10 saniye hassas olacaktır. Saat hassaslığı internet bağlantı hızı ve bilgisiyarınızın hızına ile ilgilidir.

SaatKac.info.tr kesin olarak ne yapar?

Feragatname

SaatKac.info.tr, web üzerindeki en güvenilir kesin saati ve zaman ile ilgili bilgileri kullanıcı dostu tasarımıyla tüm kullanıcılara ulaşmayı hedeflemektedir. Doğru bilgi vermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. SaatKac.info.tr tarafından sağlanan bilgilerin kullanımı kendi sorumluluğunuz altındadır. Nüfus sayıları güncel olmayabilir. Eğer herhangi bir hata bulursanız, lütfen bize ulaşın!

Teşekkürler

SaatKac.info.tr Even Scharning / Netburn Web Solutions tarafından oluşturulmuştur.

Saat Dilimi Veritabanı

SaatKac.info.tr relies on time zone data from the IANA Time Zone Database. We always strive to keep SaatKac.info.tr updated with the latest version of the IANA Time Zone Database. When the IANA Time Zone Database has not caught up with the latest time zone developments, we apply our own temporary patches.

SaatKac.info.tr is currently using version 2019a of the IANA Time Zone Database (patched for Filistin Bölgesi ve Brezilya). Last update: 2019-06-28

Webby Awards nominee
coolhomepages.com
Valid CSS!
 
 
18 Ağustos 2019, Pazar, hafta 33
Güneş: ↑ 05:56 ↓ 19:32 (13s 35d) Daha fazla bilgi