SaatKac.info.tr

SaatKac.info.tr hakkında

SaatKac.info.tr ile:

Ayrıca:

SaatKac.info.tr mobil cihazlar için kullanımı kolaydır. Minimal bant genişliği kullanır,tasarımı küçük ekranlara uyarlanmıştır.

Hassas atom saati süresi ile senkronize edilmiştir.

Dünyanın en doğru zaman kaynağıdır. Görüntülenen zaman 0,02-0,10 saniye hassas olacaktır. Saat hassaslığı internet bağlantı hızı ve bilgisiyarınızın hızına ile ilgilidir.

SaatKac.info.tr kesin olarak ne yapar?

Feragatname

SaatKac.info.tr, en güvenilir kesin saatiı web üzerinde zaman ilgili bilgilerin en kullanıcı dostu kaynağı olmayı hedeflemektedir. Doğru bilgi vermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. SaatKac.info.tr tarafından sağlanan bilgilerin kullanımı kendi sorumluluğunuz altındadır. Nüfus sayıları güncel olmayabilir. Eğer herhangi bir hata bulursanız, lütfen bize ulaşın!

Teşekkürler

SaatKac.info.tr Even Scharning / Netburn Web Solutions tarafından oluşturulmuştur.

Saat Dilimi Veritabanı

SaatKac.info.tr relies on time zone data from the IANA Time Zone Database. We always strive to keep SaatKac.info.tr updated with the latest version of the IANA Time Zone Database. When the IANA Time Zone Database has not caught up with the latest time zone developments, we apply our own temporary patches.

SaatKac.info.tr is currently using version 2018c of the IANA Time Zone Database (patched for Filistin Bölgesi ve Casey Station). Last update: 2018-03-16

Webby Awards nominee
coolhomepages.com
Valid CSS!
 
 
23 Nisan 2018, Pazartesi, hafta 17
World Book Day
Güneş: ↑ 05:52 ↓ 19:25 (13s 33d) Daha fazla bilgi için